Warsztat: „Coaching – moda czy metoda?”

Drukuj

W jaki sposób wykorzystywać własną wiedzę i doświadczenie oraz rozwijać i wzmacniać posiadane już umiejętności?Jak stworzyć mocne podstawy do wdrażania zmian w życiu zawodowym i osobistym oraz wyrobić w sobie nawyk systematycznej pracy nad sobą i swoim rozwojem? Jak zwiększyć swoje zadowolenie z relacji z innymi ludźmi? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na warsztatach zatytułowanych: „Coaching – moda czy metoda?”


Celem... warsztatu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy na temat coachingu, jako metody wspierania rozwoju osobistego i zawodowego. Coaching jest coraz bardziej popularny nie tylko w organizacjach i firmach, ale także wśród osób indywidualnych. Warsztaty są adresowane do tych osób, które myślą o swojej przyszłości i chcą mieć wpływ na jej kształtowanie. Ideą warsztatu jest pokazanie, że marzenia, nie tylko te osobiste, ale także te zawodowe, można spełniać – mogą one być celem, do którego możemy dążyć i zrealizować. W trakcie zajęć będzie można zadać pytania na temat procesu coachingowego, jak również zobaczyć/ doświadczyć narzędzi coachingowych i umówić się na pierwszą sesję.

Korzyści z udziału w warsztacie
Proponowany warsztat jest wstępem do coachingu. Korzyścią z udziału w zajęciach będzie zdobycie wiedzy i narzędzi związanych z poprawnością formułowania celów własnych i zaplanowanie ich realizacji. Wartością dodaną będzie analiza własnego potencjału i mocnych stron, odkrycie zasobów wewnętrznych i zewnętrznych, diagnoza aktualnej sytuacji osobistej i ukierunkowanie na ewentualną zmianę.

Korzyścią z procesu coachingowego jest m.in.:
wzrost świadomości swojego potencjału,
rozwój umiejętności i kompetencji kluczowych w karierze zawodowej oraz życiu osobistym,
wykorzystanie swoich zasobów we właściwy dla siebie sposób,
określenie sposobu na "życie w zgodzie z samym sobą" i osiągnięcie spełnienia,
wzrost pewności siebie oraz poczucia własnej wartości.

Warsztat poprowadzą:
Monika Reszko i Katarzyna Kozubek, autorki projektu Coachingwtrojmiescie.pl. Obie są certyfikowanymi coachami International Coaching Community.
Więcej informacji na stronie: www.coachingwtrojmiescie.pl oraz www.iccpoland.pl


Miejsce     Pruszcz Gdański
Termin     11.12.2010, godz 14.00- 19.00