Aktualności

Zaproszenie na wernisaż w Łegowie

ZAPROSZENIE

 

 

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Łęgowie zaprasza  w piątek, 17 grudnia 2010 r., o godz. 17.30 do sali kinowo-teatralnej przy ul. Spacerowej 8A na wernisaż podsumowujący cykl warsztatów pod hasłem: „Cztery pory roku w gminie Pruszcz Gdański", podczas których dzieci i młodzież z gminy Pruszcz Gdański poznała tajniki malarstwa sztalugowego.

 

Warsztaty zostały przeprowadzone przy współpracy z Grupą Społeczno- Kulturalną „YESTEM", w ramach projektu „Kuźnia Talentów - pokaż, że potrafisz", dofinansowanego kwotą 5 tys. zł z Programu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin. 

Podczas wernisażu zaprezentowane zostaną najlepsze prace wykonane przez dzieci i młodzież z gminy Pruszcz Gdański w ramach warsztatów plastycznych, prowadzonych przez instruktor Agnieszkę Michalczyk w OKSiR w Łęgowie oraz świetlicach opiekuńczo-wychowawczych w Jagatowie, Juszkowie, Cieplewie, Lędowie, Bogatce i Wiślince.

Serdecznie zapraszamy

alt!

Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin 

ul. Obrońców Wybrzeża 2b

83-000 Pruszcz Gdański

Strona www: www.stow-wiezi.org.pl

e-mail: stow.prgd@gmail.com 

lub biuro@stow-wiezi.org.pl

Rok rejestracji: 2002

KRS: 0000129119

REGON: 192828460

NIP: 604-00-41-310

 

© 2016 Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin